Kurs Budzenie Świadomości Ciała

Kurs ,,Budzenie Świadomości Ciała”- Joga, Pranajama, Rytuały tybetańskie, Medytacja, Gongi.

🪷Cykl czterech spotkań, podczas których będziemy uczyć się kontaktu z naszym ciałem aby móc rozpoznawać jego potrzeby i słuchać sygnałów, które nam wysyła. Poznamy konkretne sposoby i wskazówki do wykorzystania na co dzień. Zaprezentuję wam Rytuały tybetańskie, pozycje Jogi, będą ćwiczenia oddechowe czyli Pranajama, Medytacja oraz wspaniałe wibracje gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów.

Ból w ciele to informacja dla nas, że trzeba się tym zająć, tabletki przeciwbólowe nie usuwają problemu tylko go maskują i obciążają układ trawienny. Smutek, przygnębienie, brak chęci do życia, agresja i wiele innych niechcianych emocji można skutecznie uwalniać poprzez aktywność fizyczną, oddech, medytację, które to budzą przepływ w ciele, odblokowują kanały, meridiany, by przestrzeń energetyczna naszego ciała funkcjonowała na jak najlepszym poziomie.

Z powodu różnych doświadczeń, zdarzeń, często energia jest zablokowana i nie płynie harmonijnie, co powoduje powyższe dolegliwości i choroby. Zatrzymane emocje można uwalniać na bieżąco, każdego dnia.

Jesteś gotowy/a, by wybierać świadomie to co naprawdę jest dobre dla ciebie i twojego ciała? Weź odpowiedzialność za swoje zdrowie i szczęście. Zapraszam Cię serdecznie na kurs.

Zapisy

tel: Agnieszka 506 877 445

Start 1.06.2023,

kolejne zajęcia:15,22, i 29 czerwca 2023 r. w godzinach 0d 18.30 do 20.30

Kurs to 4 spotkania po ok. 2 godz. Inwestycja: 150 zł płatne z góry za cztery spotkania, lub 45 zł za jedno.

Miejsce: Roczyny ul. Jesionowa 12

Parę pytań i odpowiedzi

* Kto może wziąć udział?

Każdy od 11- 111 lat

*Jak wyglądają zajęcia?

Zaczynamy od ćwiczeń oddechowych, następnie będziemy się uczyć ćwiczeń tybetańskich oraz pozycji jogi, medytacja i na koniec ok. 40 minut głęboka relaksacja w dźwiękach, gongów mis tybetańskich i innych instrumentów. Żadne wcześniejsze przygotowanie nie jest potrzebne, na bieżąco będę uczyć poszczególnych technik.

*Jak przygotować się do zajęć?

Załóż wygodne ubranie, możesz zabrać długopis i notatnik. Dobrze jest nie jeść obfitych posiłków przynajmniej na 1 godz. przed zajęciami, utrudnia to bowiem wykonywanie nie których ćwiczeń. Maty, koce, poduszki dostępne na miejscu.

Zapraszam!