O mnie

Nazywam się Agnieszka Żywioł, już jako nastolatka zaczęłam interesować się jogą i medytacją. Pierwsze kroki w tych tematach pomagały mi stawiać książki, z których dowiadywałam się jak zacząć medytować i jakie są pozycje jogi. Ćwiczyłam w domu. Szłam za głosem serca i intuicji, czując przyciąganie do pewnych tematów. I tak na mojej drodze pojawiła się medytacja vipassana, inicjacja do Kiya Jogii (Jogananda).

W 2012 r. zrobiłam kurs Reiki, potem Barsy.

W 2014 roku rozpoczęła się moja przygoda z gongami i terapią dźwiękiem. Wszystkie te aktywności podejmowałam głównie dlatego, żeby pracować sama ze sobą, budzić swoją świadomość, poznać siebie, swój plan duszy. I powoli zaczęłam dostrzegać, że z tych wielu doświadczeń zaczyna się wyłaniać obraz tego, co chcę robić w życiu.

Chcę się dzielić z innymi tym co działa u mnie i sprawia, że w moim sercu gości spokój i radość.

Czuję ogromną wdzięczność za wszystkich ludzi, których spotkałam na mojej drodze, od których mogłam się uczyć jak poruszać się w świecie dźwięków, medytacji, jogi. Niezwykłe jest to, że lata płyną, a ja czuję się coraz młodsza, a ciało jest coraz sprawniejsze i czuję, że najlepsze jeszcze przede mną.

Życie jest piękne i cudownie jest doświadczać jego aspektów, nawet tych trudnych i bolesnych, gdy gdzieś głęboko w sobie mamy miejsce, w którym zawsze panuje spokój i radość. Życzę każdemu aby odnalazł to miejsce w sobie.