Gongi i misy tybetańskie

Zapraszam na koncerty gongów i mis tybetańskich w Roczynach k. Andrychowa

Gongi należą do nielicznej grupy tzw. idiofonów, czyli instrumentów ”żywych”. Charakteryzują się one tym, że dźwięk, po jego wydobyciu (np. przez uderzenie pałką) NARASTA, a nie maleje z czasem. Instrument sam z siebie tworzy więc dodatkową energię, poprzez łączenie się dźwięków, nazywanych alikwotami.

Dźwięki gongów i mis tybetańskich działają na poziomie komórkowym. Fala dźwiękowa przechodzi w głąb komórki, wnika w jej atomy. Zestraja ją. Nieograniczony potencjał silnych wibracji- drogą rezonansu- powoduje wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała. Słabe komórki są wydalane, a zdrowe są wzmocnione i zrewitalizowane.

Pierwotne dźwięki oczyszczają z trucizn, uwalniają od lęków, zwiększają siły witalne, budzą wiarę w siebie, wspomagają proces uczenia, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje.

Fenomen gongów i mis tybetańskich polega na tym, że mają właściwość przekazywania energii bezpośrednio do ciała. Zostaje ona w ciele jeszcze przez kilka dni po seansie, a skutki jej oddziaływania można zaobserwować na każdym poziomie: fizycznym/cielesnym (leczy choroby), emocjonalnym (łagodzi lęki, poprawia nastrój, zestraja), mentalnym bądź duchowym.

Niektórzy mają wizje lub doświadczają tzw. odmiennych stanów świadomości. Bardzo rzadko się to dzieje za pierwszym lub drugim razem, jednak już za pierwszym razem większość uczestników ma bardo wyraźne odczucie fali dźwięku i wibracji w ciele. Regularne kąpiele w dźwiękach gonu potrafią przetransformować nasze emocje i w efekcie wprowadzić pozytywne zmiany w nasze życie.

Pierwotne dźwięki oczyszczają z trucizn, uwalniają od lęków, zwiększają siły witalne, budzą wiarę w siebie, wspomagają proces uczenia, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje, przenoszą w inne światy. I to z niebywałą mocą.